Naam Positie E-mail Telefoonnummer
De Bruyn Dave a.i.voorzitter VZW dave.de.bruyn@telenet.be 0486/472.708
Stabel Frans secretaris VZW frans.stabel@telenet.be 0496/592.500
Smets Leo Lid VZW smets.leo@skynet.be 0476/388.854
Keepers Jan Lid VZW nauwelaers.antoon@telenet.be 0494/152.363
Langniau Pierre Lid VZW pierrel@pandorra.be 0477/308.705
Cathelyns Jean Pierre Lid VZW - voorzitter voetbal cathelyns.jeanpierre@telenet.be 0498/520.466
Peeters Walter ondervoorzitter voetbal walterpeeters@outlook.be 0477/301.772
Simons Brett Jeugdcoördinator brett.simons@skynet.be 0478/639.036
Pot Pierre Secretaris Voetbal vofsneyers@hotmail.com 0476/219.730
De Vos Joppe Bestuurslid joppe.devos@skynet.be 0475/930.241
Johnson Staf Bestuurslid/T1 stajohnson@cokecce.com 0496/595.593
Gillis Jean Bestuurslid/T2 jeangillis563@msn.com 0475/556.285
Janssens Eddy Bestuurslid eddy.janssens@lyfra.be 0486/851.007
Van Edom Paul Bestuurslid paulvanedom@gmail.com 0476/771.067
Pëeters Walter Bestuurslid walterpeeters@outlook.be  0477/301.772