Naam Positie E-mail Telefoonnummer
Johnson Staf Trainer 1ste elftal stajohnson@cokecce.com 0496/595.593
Cathelyns Jean-Pierre Afgevaardigde 1de elftal cathelyns.jeanpierre@telenet.be 0498/520.466
  Trainer 2de elftal    
Van De Wiele Pascale Afgevaardigde 2de elftal pascale.van.de.wiele@telenet.com 0495/403779
De Vos Joppe Afgevaardigde Veteranen A joppe.devos@skynet.be 0475/930.241
Van Edom Paul Afgevaardigde Veteranen B paulvanedom@gmail.com 0476/771.067
Peeters Walter Afgevaardigde/trainer Veteranen B walterpeeters@outlook.be 0477/301.772
Maes Michel Terreinverzorger maes-michel@hotmail.com 0489/409.381
Verrycken Chris Jeugdverantwoordelijke info@stabelino.be  
INSCHRIJVINGEN JEUGD   inschrijving.jeugd@stabelino.be  
Torfs Franky Cadetten Trainer frankytorfs2@gmail.com  0471/691.255
Van der Raay Rene Cadetten Afgevaardigde rene.van.der.raay@gmail.com 0745/796.791
Ode Leroy Cadetten  Trainer 2 leroyode05@gmail.com 0498/755.167
Stynen Boris Mini miniemen Trainer  elsenboris@skynet.be 0476/289.086
Slegers Winnie Mini miniemen Afgevaardigde frankytorfs2@gmail.com 0471/691.255
Verrycken Chris Pupillen trainer - pupillen verantwoordelijke pupillen@stabelino.be 0499/409.477
Jennes Rik Afgevaardigde jennes.rik@skynet.be 0477/540.939
Janssens Eddy Technische commissie- verantwoordelijke eddy.janssens@lyfra.be 0486/851.007
Vissers Eric Technische commissie info@stabelino.be  
Vissers Ken Technische commissie-beleidsplan info@stabelino.be  
Vandenbroeck Peter Technische commissie info@stabelino.be